Aussie Şampuan Ve Saç Kremi (Günlük Kullanım)

By  |  0 Comments

Aussie şampuanlarını uzun zamandır denemek istiyordum. Geçtiğimiz kadınlar günü indirim fırsatıyla hemen Watsons’dan hem Şampuanını hem de kremini satın aldım. Benim tercih ettiğim Aussie, Günlük kullanım için olan. Saçlarımın çabuk yağlanan bir yapısı olduğu için hemen hemen her gün yıkamak zorunda kalıyordum. Aussie’yi kullandığımda fark ettim ki saçlarım daha geç yağlanmaya başladı. En önemlisi de saç dökülmesi sorunuma iyi geldiğini düşünüyorum çünkü duştayken sürekli saçlarımın dökülüp dökülmediğini elimle kontrol ederim ama Aussie’den sonra fark ettim ki dökülme durdu. Mevsimsel bir dökülme değil benim dökülme sorunum hani geldi geçti diyelim. O yüzden konuyu direkt şampuanın marifetine bağladım. Sanırım bunu daha uzun süre kullanımda netleştireceğim ve ciddi ciddi dökülme tekrarlamazsa Aussie bir numaralı tercihim olacak.

 

 

Saçlara parlaklık vermesini ve yumuşatmasını da sevdim. Kokusu zaten tam benim hoşlandığım çiçeksi bir koku Avustralya Kanguru Pençesi Çiçeği Özlü ve saçta kalıcılığı da çok iyi. Köpürmesi güzel çok ufak miktar ile saçınızda güzelce köpürtebiliyorsunuz. Fiyatının diğer şampuanlara göre yüksekliğini ve miktarının azlığını düşünürsek iktisatlı kullanmanızda yarar var ki zaten dediğim gibi çok azı bile yetiyor. Tek eksisi doğal olmayışı ve Paraben içermesi keşke bir de Paraben Free olsaydı da daha gönül rahatlığıyla kullansaydım ve sizlere önerseydim. Kremini de genel olarak beğendim. Son olarak saçımı kökten uca bir kez kremliyip iyice duruladıktan sonra ciddi beni tatmin eden saçlara kavuştum.

 

Saçlarımı düz olduğu için direk kurutup taradığım da sanki fön çektirmiş gibi oluyor. Bu da benim saçımın artılarından :) Onun dışında ekstra bir ürün sürmüyorum yada sıkmıyorum saçıma. Çok lazım olursa elektriklenen saçlarımı yatıştırmak için kullandığım bir losyon var onu uyguluyorum o kadar. ( Losyon ile ilgili inceleme yazısı da geliyor )

Bu şekilde ben memnun kaldım ve gerçekten çok sevdim.

Sizin saçlarınızda nasıl etki eder bilemem ama bence denemelisiniz özellikle indirimleri takip edip almakta yarar var. Deneyip beğendikten sonra düşünürsünüz sürekli kullanıp kullanmayacağınızı. Sevgiler :)

C360_2015-03-20-00-36-12-465

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir