BIOBLAS COLOR INTENSE ŞAMPUAN İNCELEMESİ

By  |  0 Comments

Herkese merhabalar, Bugün sizler için yaklaşık 10 gündür kullandığım Bioblas Color Intense serisinin Boyalı ve Rofleli saçlara özel Dökülme Karşıtı sampuanını inceleyeğim.

Benim saçlarım özellikle Mevsim geçişlerinde yoğun bir şekilde dökülür. Üzerine birde doğum yaptıktan sonra saç dökülmelerim daha da yoğunlaşmıştı. Tabiki saçıma uygun bir çok şampuan ve bakım kremini itina ile kullandım. Kimi gerçekten etki etti kimi ise herhangi bir etki etmedi.

20150703_210953_001

 

Bioblas ise 10 günlük kullanım sonrasında bu arada ben her gün saçımı yıkarım 😊 Saçlarımda gözlemlediklerim;

Saçlarım sanki daha da güçlendi. Daha hacimli ve parlak gözüküyor. Çabuk yağlanmıyor çünkü ekstra bir bakım kremi gerektirmeden Bioblas Color Intence tek başına saçlarımı temizlemeye,bakım yapmaya ve kolay tarayıp şekil vermeye yetiyor. Saç dökülmesine gelince o çok yoğun dökülme kesinlikle yavaşladı düzenli kullanımda daha da iyi olacağına inanıyo rum.

20150624_234044_001

Bioblas Color İntense’in içeriğinden bahsedecek olursam en dikkat çeken içeriğinde Bitkisel Serum oluşu. Bu içeriği sayesinde saçın zamanla kaybettiği elementleri yenilemesini sağlıyor ve saç köklerini güçlendiriyor.

Kreatin ve Seramid içeren bitkisel formülü sayesinde ise Saçlar UV filtresi ile koruma altına alınıp saç rengini zararlı güneş ışınlarının negatif etkilerinden koruyor.

Ayrıca Bioblas Color Intense’nın ekstra Sıvı Saç Kremi ve Maskesi de bulunuyor.

Detaylı bilgi için www.bioblas.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir