Bioblas Color&More Saç Boyası Deneyimi

By  |  0 Comments

Herkese Merhabalar,

Geçtiğimiz bayram öncesi yine herzaman ki gibi Annemin saçlarını boyadık. Bu sefer ilk kez Bioblas’ın saç dökülmesine karşı Color&More saç boyasını denedik.

Bioblas Color&More yoğun renkleri ile dökülmeye karşı olan bir saç boyası. Color More saça yoğun ve kalıcı boyama vererek beyazların %100 kapanmasını sağlıyor.

Bioblas Color&More’un Kutusunun içinden çıkan minik şişede ki bitkisel serumun içeriğinde ki 5 mineral ve vitamin ise saç dökülmesini önleyerek saçları canlandırıp güçlendiriyor.

 

20150624_234038-1

Paketin içinden Boya seti, 5 Bitkisel Besleyici Yağ içeren serum, Boya sonrası bakım kremi, Eldiven ve Kullanma Kılavuzu çıktı.

20150624_234128

Biz Renk olarak 4.4 Kestane Bakırı seçtik. Hazırlaması çok pratik öncelikle şişeye tüpü güzelce sıkıp iyice çalkalıyorsunuz Daha Sonrada serumu ilave edip tekrar güzelce çalkalayıp saçları boyamaya başlıyorsunuz.

Benim annemin saçları kısa olduğu için bir kutu Bioblas boya yeterli geldi. Saçlar uzun ise eğer iki kutu boya kullanmanız gerekebilir.

Öncelikle annemin saçlarını güzelce tarayıp boyamaya diplerden başladım. Dipleri güzelce boyadıktan sonra tüm saça eşit miktarda boya sıkarak güzelce boyayı saça yedirdim ve boyalı saçı tarayarak işlemi bitirdim. 30 dk geçtikten sonrada annem saçlarını önce Bioblas şampuanı ile yıkadı sonrada boya kutusunun içinden çıkan bakım kremini kullanarak işlemi sonlandırıldı.

Saçlarını güzelce kuruttuktan sonra annemin yeni saçının rengini çok sevdik. Boyama sonrasında beyazlar tamamen kapandı ve annemin saçları çok canlı ve parlak bir görünüm aldı.

Özellikle tatil Sonrası bu yazıyı sizler ile paylaşmak istedim çünkü annem bayramda Tatilde idi ve ondan aldığım bilgilere göre  saçları deniz ve güneşten Etkilenmemiş ve boyası akmamış. Anneme sorduğumda çok memnun kaldığını bundan sonra Bioblas ile saçlarını boyamaya devam edeceğini söylüyor.

Sizler için Annemin saçlarının öncesi ve sonrasını hazırladık 😊

BOYAMA ÖNCESİ

BOYAMA ÖNCESİ

 

20150709_204906

BOYAMA SONRASI

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir