BIODER BIO-CLEAN 2si1Arada Peeling Jel

By  |  0 Comments
 Herkese Selam,
Bugün sizlere Bioder Bio Clean ikisi birarada temizleyici Peeling Jel den bahsetmek istiyorum.
Öncelikle Bu ürünü Sevgili Tarçın Events Fatma‘nın düzenlediği Bioder Lansmanında tanıdım. Daha önce lansmandan tanıyıp kullandıktan sonra yorumladığı Bioder 24 Saat Nemlendirici Kremi okumak isterseniz TIK…TIK
Öncelikle Ürünün size vaadettikletinden başlıyalım;
Bioder Bio-Clean 2 si 1 arada Temizleyici Peeling Jel’in içersinde Glikolik asit ve Kayısı kabuğu tanecikleri sayesinde ciltteki kalıntılar derinlemesine temizlenip, Anti-Aging ekstresi sayesinde yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikallere karşı koruma sağlıyor.
Düzenli kullanımda ölü derilerin atılması ve yeni hücre oluşumunun hızlandırılması kırışıklık,leke,sivilce,yara,yanık izi ve çatlakların azalmasına yardımcı oluyor.
C360_2015-08-26-13-29-42-423
Benim incelemem ve yorumlarım ise;
Bioder Peeling Jelin Pompalı ambalajı kullanım kolayılından dolayı çok sevdim. Hem kullanımı kolay hemde ürün israfı olmuyor.
Jelin yapısı ise küçük tanecikli bir yapı bu sekilde oluşuda çok güzel benim için çünkü cildi yormadan zarar vermeden peeling işlemini yapmanızı sağlıyor.
Bu şekilde küçük tanecikli oluşu günlük kullanım içinde çok ideal hem cildinizi temizlemiş hemde peeling yapmanızda ayrı bir güzel.
C360_2015-08-26-13-30-41-181
Ben genelde yüzümü ıslattıktan sonra elimiz bir fıs peelingi alıyorum tekrar avcumun içinde ıslatıp yüzümde güzelce peelingi uyguluyorum. En az 3 dk kadar uygulamaya çalışıyorum. Daha sonra ben ılık su ile durulayıp mutlaka ve mutlaka temiz kullanılmamış bir havlu ile yüzümü kuruluyorum.
C360_2015-08-26-13-30-17-212
Ve açıkçası sonuçlarından da çok memnunum hem cildimde bıraktığı koku hemde cildimin sıkı ve yumuşacık oluşunu çok sevdim. Üzerine sırasıyla Bioder Tonic ve Bioder 24 Saat Nemlendiriciyi uyguluyorum Ve sonuç gerçekten tatmin edici ve mutlu edici oluyor.
Bioder Tonic ile ilgili yazımı yayınladıktan sonra linki buraya ekliyor olacağım.
Bioder ürünlerine sadece yetkili Eczanelerden ulaşabilirsiniz. Ürünü daha detaylı incelemek ve farklı Bioder ürünlerini keşfetmek için mutlaka www.bioder.com ‘a göz atın.
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir