Bioder Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik

By  |  2 Comments

Sevgili Tarçın Events Fatma sayesinde tanıdığım diğer bir Bioder ürünü ise Canlandırıcı Ve Temizleyici Tonik oldu.

Toniğin benim cilt bakımı rutinimde büyük bir önemi var. Mutlaka cildimi temizleyip veya peeling işlemi yaptıktan sonra Toniklemeyi asla ihmal etmem.

Tonik seçiminde de titiz olduğum söylenebilir. Özellikle bitkisel içerikli doğal kaynaklardan elde edilen mineral su içerikli Tonikler tercih sebebimdir.

20150826_143520

Bioder’in bu toniği kesinlikle sabun,alkol ve paraben içermiyor ve özellikle benim büyük beğenimi kazanmasının sebebi ise hem bitkisel oluşu hem de dediğim gibi içeriğinin doğal mineral su içermesi. Böylelikle içeriğinde ki mineral su cildimin pH derecesini düzenliyor ve cildimde varolan nemi almayarak temizliyor.

C360_2015-08-26-14-37-06-186

Bioder Bio-Clean Toniğin vaadettikleri;

Tonigin içeriğinde Sponin, Allantoin, Anti-Aging ekstresi bulunuyor. Bu üç içerik bir araya gelerek ciltte doğal bir temizlik sağlanıyor. Çevresel etkenlere maruz kalmış cildin tekrar yenilenmesi, Cildin kolajen yapısının güçlendirilip kırışıklıkların oluşumunun engellenmesi, cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikallerin etkilerinin azaltılması hedefleniyor.

C360_2015-08-26-14-38-13-969

Benim incelemem ve yorumlarım;

Öncelikle şişe tasarımı çok kullanışlı ürün israfı önlenecek şekilde tasarlanmış direk pamuğa dökerek kullanabilirsiniz.

C360_2015-08-26-14-37-43-490

200 ml olan Tonigi düzenli kullanımda bile uzun süre kullanabilirsiniz.

İçeriğinin bitkisel ve temiz oluşu tam istediğim gibi. Doğal mineral su ile Ph dengesini koruması ise yukarıda dediğim gibi çok iyi.

Ben mutlaka sabah akşam cilt temizliğimi tamamlamak adına yüzümü güzelce yıkayıp temizledikten sonra toniğimi kullanıyorum. Özellikle makyaj kalıntılarına karşı etkili bir temizlik sağlıyor.

Bioder Bio-Clean 2si1Arada Peeling Jel den sonrada mutlaka Tonik ile cilt temizliğimi tamamlayıp Bioder Aqua 24 Saat Nemlendirici kremide uyguladıktan sonra cilt bakımımı rutinimi tamamlıyorum.

Sonuç olarak;

Temiz, arınmış ve cildimde sıkı ve gergin bir sonuç elde ettiğimi söyleyebilirim.

Bioder ürünlerini yetkili Eczanelerden temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için mutlaka www.bioder.com ‘u ziyaret edin.

Bioder Bio-Clean 2si1Arada Peeling Jel yazımı okumak için TIK…TIK

Bioder Skin Care Aqua Soft 24 Saat Nemlendirici krem yazımı okumak için TIK…TIK…

 

 

 

2 Comments

 1. merve

  Mayıs 27, 2016 at 3:04 pm

  oncelikle cok merak edip bilgi almak istedigim urunler fakat blog yaziniz o kadar bos ki! Sisenin tasarimi cok kullanisli ve urun israfi olmuyormus ve kremin guzel kokuyormus? Okuyup bilgi almak isteyen bunlara mi bakar allah askina ? Etkili oldu mu, cildinizde ne gibi degisikler oldu, urun vaad ettiklerini gerceklestiriyor mu? Tabi urun size bedava geldiyse kotulemek istemiyorsaniz o da bir sey ama bogle blog yazilmaz zamana yazik

  • Zehraslife

   Haziran 12, 2016 at 7:05 pm

   Merhaba öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Her türlü fikre ve yoruma saygım sonsuz saygı çerçevesinde olduğu sürece. Hakkımda bölümünü okursanız orada da belirttiğim üzere kullanıp memnun kalmadığım hiç bir ürünü bloguma taşımıyorum… o yüzden bloğumda sadece memnun kaldığım ürünler var. Blog yazarı olmanın yanında sonuç olarak bende sizler gibi bir tüketici olduğum için ürünü her detayı ile inceleyip satın alamak bana göre uygun olan o yüzden şişe tasarımı israf vs verdiği sonuçlar kadar önemli… siz eğer bir ürünün direk olumsuz yönlerini arıyorsanız benden tavsiye o ürün hakkındaki olumsuz yorumları sıralayacak bir google araması yapmanız çünkü baştada dediğim gibi hakımda kısmımda belirtiğim üzere firmalardan gelen ürünleri nazikçe kabul edip olumlu olduğu taktirde bloğuma taşıyorum olumsuz ise her hangi bir yazı yazmıyorum. Sevgiler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir