Bu Kışın Vazgeçilmez Trendi Oversized Atkılar

By  |  0 Comments

Kışı aylarının vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan atkılar herzaman olduğu gibi bu sezonunda trendleri arasında. Bu yılın enleri ise Oversized atkılar ve poti kare şallar. Soğuk havalarda korumasının ve sıcak tutmasının yanı sıra doğru ve yerinde kullanıldığı zaman stilinizi yansıtıcak bu atkılara gelin hep birlikte göz atalım.
Oversized atkı ve şallarınızla, Oversized kabanlarınızı, Montlarınızı, Parklarınızı ve Deri ceketlerinizi rahatlıkla kombin yapıp stilinizde sokak modasını yansıtabilirsiniz. Oversized şal ve atkılarınızı boynunuza bir kaç kere dolayıp kullanabilirsiniz. Çeşitli markalarda bulabileceğiniz bu şal ve atkıları aynı zamanda beyoğlunda ki çeşitli pasajlarda da bulabilirsiniz yada beğendiğiniz örgü modellerinden örebilir veya büyüklerinize ördürebilirsiniz. En olmadı sipariş usulü örgü ören kişilere ördürebilirsiniz. Bence hangi yolu seçeseniz seçin ama bu kış mutlaka bir oversized atkı veya şal edinin derim :)
Fikrimi Sorarsanız oversized atkı ve şalları oversized kaban ve salaş parka ve ceketler ile kombin edecekler hacimli bir görüntü elde etmekten çekiniyorlarsa, Kombinlerini daha üzerlerine oturan kısa veya uzun kabanlardan ve ceketlerden yana kullanabilirler böylelikle daha ince bir görüntü elde edeceklerdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir