Çekiliş | The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti ve Nyx Strobe of Genius Aydınlatıcı Paleti

By  |  0 Comments

Selam herkese;

Uzun zamandır Youtube kanalımda sizlere özel bir çekiliş başlatmak istiyordum ve bunun için harıl harıl ne alsam diye düşünürken, Sonunda The Balm’ın Meşhur Meet Matte Trimony Far Paleti ve Nyx’in Strobe of Genius Aydınlatıcı Paletinde karar kıldım. Trimony Paleti çok güzel 9 mat renkten oluşuyor. İçerisinde ki renkler özellikle Sonbahar ve kış Makyajları yapmak için temel ve harika renkler. Strobe of Genius Aydınlatıcı Paleti ise 4 küçük 3 orta büyüklükte Aydınlatıcıdan oluşuyor. Son zamanlarda Nyx’in lanse ettiği başarılı ürünlerinden. Ben iki ürünüde severek kullandığım için sizlere hediye etmeye değer ürünler olarak gördüm.

Katılım şartlarına geçmeden önce çekilişe katılacak olanlara bol şans dilerim.

XoXo

Zehra

 

Youtube Kanalımda Çekiliş Başlamıştır🏴Kanala Bekleniyorsunuz😊 Öncelikle çekilişe katılan herkese bol şans:🍀

KATILIM ŞARTLARI

*Ana Şart olarak Kanalıma Abone Olmak Çekilişe katılmak için yeterlidir. Kanala buradan Abone Olabilirsiniz https://goo.gl/BRJ4li

*https://www.instagram.com/zehraabdulhadi

hesabımı takibe almak ise çekilişe katılan kanal abonelerime +1 Çekilişe katılım hakkı sağlayacaktır.

* Şartları yerine getirdikten sonra youtubeda çekiliş videosunun aşağısına yorum olarak katıldığınızı ve instagram şartını yerine getirdiyseniz eğer belirtmeyi lütfen unutmayın…

Çekiliş Tarihi 31 Ekim – 30 Kasım arasındadır ve Kazanan 2 kişiden biri The Balm Meet Matte Trimony Far Paletini diğeri ise Nyx Strobe of Genius Aydınlatıcı paletini kazanacaktır. Çekiliş Sonucu Random.org aracılığlıya belirlenecektir. Kazananlara hediyesi tarafımdan tüm kargo masrafları karşılanarak yollanacaktır.

Sizin için hazırladığım bu çekiliş videosunu beğendiyseniz eğer beğenmeye ve Gelecek olan videolarımı kaçırmamak için kanalıma abone olmayı lütfen unutmayın.

Çekiliş sonucunu Snapchat’ten izlemek için SnapChat👻ZehrasLife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir