Chloé Love “Adı üstünde Aşk” Aşık oldum yani…

By  |  0 Comments

Havaların kasıp kavurduğu, Sıcaktan bayıldığımız bu günlerde özellikle günlük bakım rutinimde Parfüm ve Rool-on’un çok büyük bir önemi var.

Banyodan çıktıktan sonra temizlik hissimi uzun süre devam ettirmek adına mutlaka koltuk altlarıma pudra kokulu hafif ve temiz kokan bir Rool-on uyguluyorum. Parfüm olarak ise bir kaç gün öncesine kadar evdeyken parfüm kullanmıyordum. Çok sıcak olduğu için içimden gelmiyordu. Tabiki Chloé Love hayatıma girene kadar.

C360_2015-08-08-17-19-34-163

Chloé Love “Adı üstünde Aşk” Aşık oldum yani…

Chloé Love öyle bir koku ki her daim böyle kıyafetlerime sıkıp sıkıp koklaya koklaya evde dolaşmak istiyorum. Şaka değil vallahi öyle hissediyorum. Özellikle duştan sonra kıyafetimin üzerinden omuzlarıma birer fıs sıkıyorum. Bu bile gün boyu yeterli oluyor ve mütevazi olamayacağım çünkü gerçekten çok güzel koktuğumu düşünüyorum.

Eşimde çok beğendi. Chloé’nin Pudra kokulu tam bir yaz kokusu olduğunu, İnsana temizlik hissi verdiğini ve aynı zamanda da çekici bir yanı olduğunu söylüyor. Bende aynı fikirdeyim tıpkı eşimin dediği gibi pudralı, Temizlik hissi veren aynı zamanda da çekici bir koku.

Arkadaşlarımda fark etti ve çok beğendiler. Esas beni çok mutlu eden alışveriş yaparken yanımdan geçen bir bayan hızla yanıma geri döndü ve afedersiniz parfümünüz harika kokuyor… Hangi marka öğrenebilirmiyim acaba dedi ve beni kalbimden vurdu.

İlk kez kullandığım bir parfüm sokakta her hangi bir yerde hem cinsim tarafından beğeniliyor ve onu heycanlandırıp bana markasını sordurabiliyorsa eğer, O parfüm benim için doğru, Tam isabetli ve vazgeçilmez bir parfümdür hele ki soranların sayısı giderek artıyorsa kendi kendime derim ki; İşte bu kızım çok iyi 😊

C360_2015-08-09-02-18-00-284

Sonuç olarak Chloé benim hayatımın parfümü olarak 2015 Yazıma damgasını vurdu. Allah izin verirse uzun yıllar boyunca da benimle olacağa benziyor Çünkü ondan vazgeçmeye hiç niyetim yok. Hatta daha bitmeden alıp stoklayasım var.

Ben buğday tenli biriyim.Araştırmalarım sonucunda esmerlere gitmeyeceği, Beyaz tenliler ile mükemmel uyum sağladığı söylenen Chloé böylelikle buğday tenli biri olan bende de mükemmel uyum sağladı ve benden Buğday Tenlilere tavsiye olarakda geçer not aldı.

C360_2015-08-08-17-21-34-130

 

Şişe tasarımını da özellikle çok sevdim çok sade ama bir o kadar da şık. Kapağında ki ince zincir detayı ise çok hoş.

 

Chloé Love

Üst notalar: Pembe biber, portakal çiçeği

Orta notalar: Zambak özü, Leylak, Sümbül, Morsalkım, Kediotu

Alt notalar: Misk, Talk, Pirinç unundan oluşuyor.

Chloé love Edp, Edt, Intense ve Chloé Love Florale olarak çeşitlenmiş. Benim Chloé’m Edp ve 50ml. Fiyat olarakta almayı düşünenler için;

30 ml Edp 200 TL

50 ml Edp 275 TL

75 ml Edp 345 TL

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir