Dünyada ki çılgınlık “Nike Airmax” ile Sokak Modası

By  |  0 Comments

Biraz kendi stilimden bahsedecek olursam; Sokak tarzını benimsemiş olanlardanım tabiki kendime özgü bir stilim var ve güncel olan parçaları ve renkleri birbiriyle kombinlerken klasik ve sporu birbirine karıştırmayı seviyorum. Günlük kullanımda da  ağırlıklı olarak spor ayakkabı kullanıyorum. Özellikle tayt, eşortman ve şortlar ile kombinlerken üzerine deri ceket hırka vs benzeri parçalar ile kombinlemek ise vazgeçilmezim. Bir anne olarak ve home office çalıştığımdan dolayıda gün içinde topuklu ayakkabı giymeyi sevmiyorum topuklu ayakkabıyı genelde şık bir ortama girdiğimde veya hafta sonları araba ile gidebileceğim mekanlara giderken kullanıyorum.

  Dışarıda diğer insanları gözlemlerken caddede saatlerce arnavut kaldırımlarına topukluları ile gire çıka yürüyen, Otobüste ayakta saatlerce topuk tepesinde duran bayanları görünce üzülüyorum çünkü güzel bir görüntü elde etmek isterken ayakkabının acısı ve yorgunluğu yüzlerine ve enerjilerine yansıdığı için dışarıyada negatif bir imaj sergiliyorlar ve ayakları gerçekten mahf oluyor ve sağlıklarıda.

 Bence mesele topuklu kullanmak  değil, O topukluların hakkını verebilmektir !

Bu düşünce doğrultusunda yüksek topuklar ulaşımı rahat altında arabası olan yada saatlerce ayakta dikilmek zorunda olmadan çalışan insanlar için daha uygun bir tercih ve ayrıca görüyorum ki o insanlar bile yanlarında spor ayakkabı taşıyıp mesai sonrasında hemen ayakkabılarını değiştiriyorlar. O yüzden, Görüntü tabiki önemli fakat Sokak modası diyede bir akım var ki bunu kendinize uygulayarak inanın o topuklularla giderken düşülen sıkıntılı durumdan gayet stil yaratarak sıyrılabilirsiniz.

Bırakın topuklular sizi gereken ortamda taşısın sokakta siz onları taşımaya çalışmayın rahat olun önemli olan nasıl göründüğünüzden öte dışarıya nasıl bir izlenim ve  enerji verdiğiniz dir…

Dünyada ki akım Nike Airmax ayakkabılarının sokak modasına yansımasını sizler için bir kaç fotoğrafta derledim açıkcası Kadın, Erkek hatta çoçuk modasında da sokaklar Nike Airmax ile yapılan yaratıcı kombinlere göz atıp sizlerde evdeki parçalarınız ve hatta farklı markada modelde spor ayakkabılarınız ile göz alıcı ve bir okadar günlük kullanıma uygun rahat kombinler yapabilirsiniz.

D

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir