Ekim Favorilerim | Sizlere Çok Teşekkür Ederim

By  |  0 Comments

Herkese Merhabalar;

Youtube kanalımda Ekim ayında kullanıp memnun kaldığım ürünlerden bahsettim. Ekim ayı genel olarak güzel bir aydı benim için.  Spora düzenli olarak gittim, Diyet listeme güzel uyum sağlayarak 4 kilo verebildim ve hatta 2,5 kilo yağı kasa çevirmeyi bile başarabildim. Bu ay günlük makyaj rutinimde küçük değişiklikler yaptığım bir ay da oldu. Makyajımda daha önce çok sık kullanmadığım pembe ve gül kurusu tonlara ağırlık verdim ve tabiki sonbahara yakışan toprak tonlarada sıklıkla yer verdim. Günlük makyajımı genellikle Snapchat hesabım üzerinden sıklıkla paylaştım. Takip etmek isterseniz SnapChat hesabım @ZehrasLife. Aslında çok güzel rujlarda keşfettim geçen ay ama onları Kasım Favorileri videoma saklıyorum ve hatta yakında makyaj videolarımda da kullanıyor olacağım.

Ve ayrıca Çekiliş Videoma Gösterdiğiniz ilgiden ve katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınızı okuyorum ve buradan da hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerden gelen yorumlar gerçekten benim için çok değerli. Kendime geliştirmek adına sizden gelecek olumlu olumsuz eleştiri anlamında her türlü yoruma açığım tabiki saygı çerçevesinde. Bu arada çekiliş hala devam ediyor katılmak isterseniz TIK…TIK…

Gelelim konumuza Ekim Favorileri Videomda kullandığım ürünler aşağıda yer almaktadır. Dilerseniz eğer videomu izleyip yorumlarımı dinleyebilirisiniz.

Arko Nem Soft Touch Sprey Nemlendirici
Revlon PhotoReady Makyaj Bazı
Nars Laguna
Bobbı Brown Pink Cheek Allık Paleti
Nyx Strobe Of Genius Aydınlatıcı Paleti

Videomu beğenirseniz beğenmeyi ve fikirlerinizi videonun altına yorum olarak bırakmayı unutmayın :) Gelecek olan videoları kaçırmamak için kanalıma dilerseniz eğer https://goo.gl/BRJ4li Abone olabilirsiniz.

Abone Olmak İçin https://goo.gl/BRJ4li
https://www.instagram.com/zehraabdulhadi
https://twitter.com/ZehrasLife
https://www.facebook.com/ZehraAbdulhadi
SnapChart @ZehrasLife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir