FETHİYE TATİL VLOGU – Dalyan Tekne Turu ve Kral Mezarları Gezisi

By  |  0 Comments

Herkese Merhabalar;

Uzun zamandır ne sosyal medya hesaplarımda ne de youtube kanalım ve blogum da hiç bir şey paylaşmak içimden gelmiyor. Normal  hayatın akışında bile kendimde o eski gücü maalesef bulamıyorum. Geçirdiğimiz bu zor günlerde nasıl bir olma zamanı ise aslında kendimizi de toplayıp eskisinden daha güçlü bir şekilde çalışma ve üretme zamanı bence. O yüzden aslında geçen Cuma yayınlamaya hazır olduğum Videomu malum olaylardan dolayı yayınlamadım ama bugün dedim ki artık silkelenip ayağa kalkma zamanı.

Vatanımızın Her Köşesi Cennet ❤ Geçirdiğimiz zor günlerde Fethiye’ den iç açan görüntüler ile biraz kafanızın dağılması dileğiyle….Bu video hem bana hem de sizlere moral olur inşallah…

Bu video Fethiye Ölüdeniz ve Kaş Tatilimizin Keşif durakları serisinin ilk videosu devamı gelecek kaçırmamak için Kanalıma Abone Olmayı unutmayın 😊 Tabiki Videomu beğendiyseniz beğene tuşlamayıda ❤

FETHİYE TATİL VLOGU – Dalyan Tekne Turu ve Kral Mezarları Gezisi

Bir sonra ki Dalyan Videosu Caretta Caretta Kaplumbağlarını çok yakından görüp Mavi yengeç avladığımız ( Tabiki tekrar doğaya saldığımız) , İztuzu plajını keşfedip Peloid Güzellik ve Sağlık tesisinde Çamur Banyosuna girdiğimiz görüntüleri içerecek.

Daha Sonra ki Videolarımda ise Saklıkent, Yakapark, Tlos Antik Kent Gezimiz, Ölüdeniz, Kabak koyu, Faralya, Kaş Kaputaj Plajı, Patara Antik Kenti, Patara Plajı, Kayaköy Hayalet Kent Keşiflerimize yer veriyor olacağım.

Bu turumuzu Sky Sports ile gerçekleştirdik.Turun tamamı tek bir videoda uzun olacağı için ayrı ayrı bölümlere ayırıp sırayla yayınlıyor olacağım.

Dalyan Tur Şirket Bilgileri

www.skysports-turkey.com
İletişim : +90 252 617 0511
Tur Rehberimiz Sky Sports’dan Erman Bozkurt’a Teşekkürlerimizle….

Bana Ulaşmak için;

merhaba@zehraslife.com
SnapChat @ZehrasLife
Instagram @Zehraabdulhadi
XoXo

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir