Hakkımda

 

FB_IMG_1439209153477

Merhaba;

Zehra ben 😊

Öncelikle Hoş Geldiniz…

Kendimden bahsedecek olursam İstanbul’da yaşıyorum. İşletme Mezunuyum. Evliyim ve Layla Ece adında bir Kızım var ve şuanda 4,5 yaşında. Kızım doğduktan sonra özel sektörde çalışmayı bıraktım ve tamamen kızıma odaklandım. Layla Ece 1,5 yaşına geldiğinde ise blog yazmaya başladım.

Bu süreçte makyaja yönelik ilgimden dolayı Leyla İnanır Makyaj Okulunda Profesyonel Makyaj Eğitimi aldım.

Şuanda hem evde kızım ile ilgilenirken hem de bloğuma içerik üretmeye devam ediyorum ve aldığım makyaj eğitimini teoriden pratiğe daha da geliştirmek üzere yeni açtığım Youtube Kanalımda Makyaj, Güzellik, Favoriler ve Alışveriş videoları çekiyorum.

Gelecekte ki videoları kaçırmamak için Linke tıklayarak

https://www.youtube.com/channel/UCXz8QipuqTJRJ7UTwEyVguA  Kanalıma Abone olabilirsiniz…

Makyaj ve Bakım konularının dışında bloğumda Kızımla geçirdiğim kaliteli zamanları, Alışveriş detaylarını, Yeni deneyimlerimi, Gezi ve Keşiflerimi paylaşmayı çok seviyorum.

Güzellik bölümünde öneriler olduğu kadar yeni çıkan ürünleri de sizler için inceleyip detaylı inceleme yazısı hazırlıyorum.

İncelediğim tüm ürünler memnun kaldığım ve Severek kullandığım ürünlerden oluşmaktadır. İnceleme yazılarım ise kendi objektif tarafsız yorumlardan oluşmaktadır. Kullanıp memnun kalmadığım hiç bir ürüne bloğumda yer vermiyorum. Firmalar tarafından hediye gönderilen ürünleri nazik bir şekilde kabul edip kullanıp memnun kaldığım takdirde bloğuma taşıyorum. Bu ana prensibimin nedeni ; Benim için siz değerli takipçilerimin güveninin her şeyden önemli olmasıdır.”

Ayrıca Sosyal Medya’yı aktif olarak kullanıyorum. Anlık paylaşımlarımı, Bakım önerilerim ve Makyaj uygulamalarımı kaçırmamak için beni instagram da takip etmeyi unutmayın.@zehraabdulhadi 

Ben ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Umarım yazılarımı keyifle okumuşsunuzdur ve umarım yazılarım size faydalı olup amacına ulaşmıştır.

Kendinize iyi bakın arayı fazla açmayın uğrayın yine. Ben buralardayım ve kapanışı en sevdiğim şarkıyı sizlere armağan ederek yapmak istiyorum. Sevgiyle Kalın…