HC HAİR CARE OVEX Hızlı Saç Kurtarma ve Canlandırma Terapisi

By  |  2 Comments

Selam Herkese,

Bu yazımda sizlere HC Hair Care Ovex‘den bahsedeceğim.

Yaz bitti ve güneşten yıpranan saçları bakıma alma zamanı çoktan geldi. Aslında ben bu ürünü son 1,5 aydır düzenli olarak haftada 1 kere kullanıyorum yani deniz,kum ve güneş hikayem sonlandığından beri.

20151017_005205

Bu süreçte saçlarımı boyadım fakat açma işlemi olmadığı için saçlarımda aşırı bir yıpranma olmadı ama zaman zaman yoğun bir şekilde dökülüyordu ve eski parlaklığını ve canlılığını yitirmişti.

Şimdi ne durumda ondan bahsedecek olursam Saçlarımın o dökülmesi azaldı ve eskisinden daha parlak ve canlı gözüküyor tabiki bunun etkisi sadece Ovex‘den değil. Bu durumu yine bu süreçte kullandığım başka bir markanın sampuanı ve Hc’nin bir diğer saç bakım ürünü olan Hc Hair Complex Bitkisel Saç Bakım Kompleksi‘nın etkilerine bağlıyorum.

Hc Hair Complex’ide yine 1,5 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve yazısını bir kaç gün içinde yazıp buraya ekliyor olacağım.

Ovex’in bana sağladığı bir diğer güzellikde kullanım sonrasında elektriklenmeyen kolay taranan ve şekil alan saçlara sahip olmam. Yani kısacası ürün vaad ettiği tüm etkilerini bende yerine getirdi ve memnun kaldığım için bloga yazıp sizler ile paylasmak istedim.

20151017_005242

Gelelim Ürünü nasıl kullandığıma;

Ürün öncelikle kremsi yapıda ve çok güzel kokuyor. Kokusu uygulama sonrasında saçlarımda uzun süre kaldı.

Ben haftada bir kere şampuan ile yıkadığım saçımın ıslaklığını bir havlu yardımı ile aldıktan sonra hafif nemli olan saçıma saç derisi hariç eşit şekilde dağıtarak uyguladım ve saçımda 5 dk beklettikten sonra sadece su ile kısa süre durulayıp işlemi bitirdim.

Saçlarım uygulama sonrasında ağırlaşmadı ve yumuşacık kolay taranan bir hal aldı.

Sizlerde bahsettiğim saç problemlerine sahipseniz ve saçlarınızın eski canlılığını ve parlaklığını tek adımda geri getirip elektiriklenmeyen kolay taranan saçlara kavuşmak istiyorsanız bence HC OVEX’e bir şans verebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve satın almak için HC Hair Care’in sitesi www.sacbakım.com ‘a mutlaka uğrayın.

Beni sosyal medyada takip edip, anlık bakım önerilerim ve makyaj uygulamalarımı kaçırmamak için mutlaka instagram hesabım www.instagram.com/zehraabdulhadi ‘yi takip edin.

Sevgiler,

Z.A

 

 

 

2 Comments

 1. Hüzün Sarısı

  Ekim 17, 2015 at 8:44 am

  Bu ürünü sevdim ben de. Kokusu ve saçta oluşturduğu dokuyu özellikle. Ama HC complex tam bir mucize:)

  • Zehraslife

   Ekim 17, 2015 at 9:59 am

   Aynen bende çok sevdim her ikisi de muhteşem. Hc Complex yorumlarımı da paylasiyor olacağım 😉

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir