İSTANBUL’DA YAZ KIŞ KAR KEYFİ

By  |  0 Comments

Herkese merhabalar;

Geçtiğimiz haftasonu sevgili www.safagindunyasi.com blog yazarı Şafak ve www.sansbocegi.com‘un blog yazarı Nihan’in düzenledikleri 23 Nisan Anne Çocuk Şenliği kapsamında

Luna Organizasyonun daveti üzerine Ailecek Torium Avm Snowpark’ta idik.

#nihanvesafakla23nisan

 

Snowpark 4500 m2 lik alanda gerçek kar üzerinde Snowtubing ve Bagjump yapabiliceğiniz bir eğlence merkezi. Yaz kış kar keyfi yapıp eğlenebileceğiniz bu alanda ki kar tamamiyle gerçek kar. İçerisi -5 derece ve girişte ücret dahilinde Kar montu, Kar botu, Eldiven ve Çocuklara kask veriliyor. Ücreti hafta içi 20 TL Haftasonu 27 TL ve kayak alanında 25 dakika kalınabiliyor. Kar kaplı yüksek bir rampadan yumuşak ve tutma yeri olan özel simit diyeyim adını tam bulamadım :) kaymak inanın çok eğlenceli.

 

Ben tek başıma eşimde 3 yaşında kızımızı sıkıca tutarak beraber kaydılar. Bizde Layla Ece gibi çocuk olduk ve çılgınca eğlendik. Kayma alanı dışında ki alanlarda eskimo evinde ve kutup ayısı ve penguenler ile fotoğraf çektirdik :) Karda yuvarlanıp kartopu oynadık kısacası ailecek çok keyifli bir gün geçirdik :)

 

 

 

Snowpark’ta ayrıca Türkiye Kayak Federasyonu’ndan Lisanslı eğitmenlerden kayak ve snowboard dersleri alabilir kaymayı öğrenebilirsiniz. Kaymayı minumum 4 saatte Snowboardu ise 8 saat derste öğrenebilirsiniz. Kayak ve Snowboard dersleri Eylülde verilmeye başlıyor.

 

 

Daha Detaylı bilgi ve 15 kişi ve üzeri grup indirimleri için

www.snowpark.com.tr

Saadetdere Mahallesi E-5 üzeri Torium Avm Kat:3 Haramidere – İstanbul

T: 0212 699 69 70 F: 0212 699 77 20

info@snowpark.com.tr

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir