Kiko Türkiye Açıldı! | Kiko Alışverişim ve İlk İzlenim

By  |  4 Comments

Herkese Tekrar Merhabalar,

Geçtiğimiz günlerde Ünlü İtalyan kozmetik markası KIKO Milano Türkiye’de ilk mağazasını İstanbul Bakırköy Capacity Avm ‘de Açtı.

Bende bunu haber alır almaz hemen gidip KIKO’dan küçük bir alışveriş gerçekleştirdim. İlk gün olduğu için benim gibi haberi alan herkes mağazaya koşmuştu ve mağaza gerçekten iğne atsan yere düşmeyecek kadar kalabalıktı. O yüzden yanımda hem kızım olduğu için hemde kalabalıktan çok net ürünlere bakamadığım için bu alışverişimde ten ürünlerine yer vermedim ama çok güzel ürünler aldım hem kendim için hem de sizleri bilgilendirmek için. Bir sonra ki KIKO ziyaretimde mutlaka ten ürünlerini de deneyip beğendiğim taktirde almayı planlıyorum ve tabi ki sizler ile paylaşmayı.

Bu alışverişimde neler aldım ? Fiyatlar ve İlk izlenimlerim nasıl öğrenmek istiyorsanız Youtube Kanalımda sizler için detaylı bir alışveriş videosu yayınladım. İzlemek için aşağıda ki videonun play tuşuna tıklamanız yeterli. İzlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim. Videomu beğenirseniz eğer beğen tuşuna tuşlamayı ve yeni gelecek olan videolarımı kaçırmamak adına kanalıma abone olmayı unutmayın…

XOXO

Zehra

4 Comments

 1. fatma doğan

  Mart 31, 2016 at 2:16 pm

  İyi günlerde kullan canım imrendirmeyin ama beni çok uzak bana :)

  • Zehraslife

   Nisan 4, 2016 at 8:39 am

   sağol fatmacım inşallah açılır yakınlarda :)

 2. ilke

  Mart 31, 2016 at 11:03 pm

  Sonunda geldi =) En kısa sürede doğru Capacity’e <3

  • Zehraslife

   Nisan 4, 2016 at 8:38 am

   evett:)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir