Medicana Çocuklar için Check-up

By  |  0 Comments

unnamed (9)

Geçtigimiz günlerde Sevgili Şafak ve Nihan‘ın #NihanveSafakla23Nisan etkinliği kapsamında Medicana tarafından Çocuklarımıza hediye edilen Çocuk Check-up ‘ını kullanmak için Bahçelievler Medicana da idik.

Sabah mutlaka aç karnına gidilmesi gereken Check-up öncesi hastaneye vardığımda bizi görevli arkadaşlar karşılayıp gerekli formları doldurduktan sonra yanımıza refakatçi asistan vererek Labaratuara yönlendirdiler.

Burada işler bizim tarafımızdan biraz zor oldu çünkü Ece kuzus,kan alınacağını anlayınca feryat figan ağladı. Kan verme işlemimizden sonra idrar tahlili için de örnek verdikten sonra Doktorumuzada genel muayene olduk. Muayene sonrası Doktora giderken yanımızdan hiç ayırmadığımız Dr Mc Stuffin çantamızdan aletlerimizi çıkarak Başta Dr hanım olmak üzere tüm Ece ye işlem yapan Hemşire ablalara iğne yaptık 😀

Ve sonrasında sonuçları beklemek için Anne Kız kahvaltı yapmaya oradan da Bakırköy gezmeye gittik. Dönüşte Doktorumuz çıkan sonuçlarımızı gördü ve değerlendirdi. En güzelide çıkmayan sonuçlarımıza hastanenin sitesinden Labaratuar sonuçları kısmından ulaşabildik ve ekran görüntüsü alarak kendi doktorumuzada ilettik.

Biz tekrar Sevgili Nihan ve Şafağa ve tabiki Medicana’ya çocuklarımızı düşünüp bu imkanı bizlere tanıdıkları için çok teşekkür ederiz.

www.medicana.com.tr

IMG_20150430_100602

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir