MediproCenter Sağlık Alışverişiniz Bir Tıkla Kapınızda

By  |  1 Comment

promedia

Selam herkese; Bugün sizler çok faydalı olabilecek bir e-ticaret sitesinden bahsetmek istiyorum. Medi Pro Center 2014 yılında online alışveriş sitesi olarak kurulan bir site.

İçeriğinde Anne Sağlığı, Evde hasta bakım ürünleri, Hastane Demirbaşları, Gıda takviyeleri, Vitamin ürünleri, Kişisel bakım ürünleri, Tekerlekli sandalye, Bebek bezi ve Süt saklama kaplarına kadar 23 kategoride bir çok ürün satışa sunuluyor.

MediProCenter e-ticaret platformu bir sağlık kurulu bünyesinde faaliyet göstermektedir. Bu sebepten dolayı alışverişleriniz güvenli bir ortamda gerçekleşmektedir. Sistemde zaman zaman kampanyalar yapılmakta olup. Worldcard’a 6+4 taksit yapılmaktadır. Bazı ürünlerde ücretsiz kargo sistemi ve Günün ürünü kategorisinde ki ürünlere özel indirim yapılmaktadır. Havale ile ödemelerde %3 indirim uygulanırken bazı ürünlerde ise ikincisi %50 indirimli uygulaması yapılmaktadır. MediProCenter kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyen müşterilerini de düşünerek  kapıda ödeme seçeneğini de sunuyor.

Şuanda ki kampanya sepetinde ki ikinci ürüne %50 indirim şeklinde. Telefonla da sipariş verebileceğiniz gibi 115 TL üzeri alışverişinize de kargo ücreti alınmıyor.

 

Ben sizlere bilgi olsun diye bir kaç ürün görseli ekliyorum yazıma. Sizler detaylı bilgi ve alışveriş için mutlaka http://www.mediprocenter.com.tr u ziyarte edin. Hepinize sevgiler…

1 Comment

  1. Pingback: ZehrasLife Life&Style Blog | Zehraslife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir