MULTIACTIV ANTI-ACNE YÜZ YIKAMA JELİ

By  |  1 Comment

20150821_163254

Herkese Selam;

Bugün sizlere sivilcelerim için yaklaşık on gündür kullandığım Multi Active’in Anti Acne serisinin yüz yıkama Jelinden bahsedeceğim.

Malum havalar çok sıcak ve benim normalde Karma olan cildim sanırım sıcaklardan ve birazda itiraf etmeliyim ki yediklerimden feci şekilde yağlandı ve sivilcelendi.

C360_2015-08-21-00-46-01-452

Bende sivilcelerime savaş açmaya karar verdim ve Multi Active’in yüz yıkama jelini kullanmaya başladım.

İlk kullandığımda özellikle kokusu, yıkadıktan sonra verdiği o temizlik ve ferahlık hissi çok hoşuma gitti.

C360_2015-08-21-00-44-43-317

Ben düzenli olarak sabah ve akşam önce yüzümü ıslatıp, bir miktar jeli avcumun içinde köpürttükten sonra yüzüme güzelce masaj yaparak uygulayıp sonrada bol su ile yıkayarak kullandım.

Yüzümü her defasından daha önce kullanılmamış minik yüz havlum ile kuruladıktan sonra yine Multi Active’in Anti Acne serisinin yağsız kremini kullanarak nemlendirip bakımımı tamamladım.  Bir sonraki yazımda Kremden bahsedip linki buraya ekliyor olacağım.

Kullanmaya başladığımdan bir hafta sonrasında cildimde gözle görülür bir şekilde düzelme olduğunu gözlemledim. İlk günlerde ki o kırmızı sivilcelerin rengi sönmüş ve çoğu geçmişti.

Açıkçası ben kullanmaya daha da bir heves ile devam ediyorum ve daha uzun süre düzenli kullanımda sivilcelerden tamamen kurtulacağıma inanıyorum.

MultiActive Anti Acne Treatment Yüz yıkama jelinin içeriğinde ise Provitamin B5, Salatalık özü ve Hamamelis özü içeriyor.

20150821_004031

Kıvam olarak jel ve akışkan bir kıvamı var. Kapağını açtığınızda elinize fazla gelmemesi için yavaş ve kontrollü bir şekilde dökün ve suyla birlikte köpürtün.

Ürünü daha detaylı incelemek için TIK…TIK

 

 

 

 

1 Comment

  1. Pingback: MultiActiv Akne Karşıtı Matlaştırıcı Ve Dengeleyici Krem | Zehraslife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir