Nihan Ve Şafak ile 23 Nisan Anne Çocuk Etkinliği

By  |  6 Comments

IMG_2376Sevgili Şafağın Dünyası bloğunun sahibi Şafak ile çok kısa sürede tanışmamıza rağmen sanki yıllardır tanışan iki Dost blogger gibi güzel ve kalpten bir dostluğumuz oldu. Kısa süre önce bana Sevgili Şans Böceği bloğunun sahibi Nihan ile yaptıkları bir Anne Çoçuk etkinliğinden bahsederek benide bu etkinliğe davet ettiler ve bende bu iki güzel insanın davetini geri çevirmeyerek bu özel ve güzel günlerinde yanlarında olmak istedim.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Sevgili Şafak ve Nihan bizleri Bahçelievler Muzipo Kids’te özenle hazırlanmış bir atmosferde karşıladılar. Gerek misafirperverlikleri gerekse çoçuklar için seçtikleri mekan, Etkinlikler ve Sponsor hediyeleri ile herşey kusursuz ve muhteşemdi.

11146201_894344693940389_3232810410382064910_n

Öncelikle Muzipo’yu bilmeyenler için kısa bir bilgi vermek isterim. Muzipo Kids çocuklar için oyun grupları ve etkinlikleri düzenleyen özel gün ve kutlamaları yapabileceğiniz bir Çoçuk Etkinlik Merkezi. Bahçelievler Muzipo da Çocuğunuzun  profesyonel eğitmenler eşliğinde eğlenceli ve eğitici saatler geçireceği merkezi bir konumu olan bir Muzipo Kids Şubesi.

cocuklar_etkinlik3

 

???????????

Biz blogger anneler Şafak ve Nihan’ın ev sahipliğinde keyifli dakikalar geçirirken Çoçuklarımızda eğitmen ablaları ile bir birinden eğlenceli aktivitelere katıldılar.

???????????

Bikbiks Kitchen Aybike hanim ile Kurabiye Atölyesine Katılan çocuklar hep beraber şirin ve lezzetli kurabiyeler yaptılar. Bizde Aybike hanımdan rafine şekerin zararlarını ve doğal tatlandırıcı kullanılarak yapabileceğimiz kurabiyeleri daha sağlıklı olduğu konusunda bilgiler edindik.

bikbikkitchensunum2

cocuklaratolye3

20150418_151954

#NihanveSafakla23nisan Etkinliğinin Sponsoru Olan Era Kolejleri Psikolog Eğitmeni Aslı hanından Era Kolejleri eğitim içeriğinde bulunan Çocukların Psiko Motor gelişimini destekleyeceği eğitimlerine katıldık ve deneyimledik. Trambolin, Değişik Jimnastik hareketleri ve Titreşimli Kalem hepsi gerçekten çok farklı ve etkileyici aktivitelerdi. Ayrıca Era Kolejleri minikler içinde Palyaço ve Yüz boyama etkinlikleri de hediye etti. Bizler içinde hazırladıkları çikolatalar ile çok naziktiler.

era_konusma

era_palyaco1

Akıl Oyunları’ndan Ebru hanım ise bize faaliyetlerinden, Aktivitelerinin çoçuk gelişimine faydalarına ve Akıl Oyunları çalışmalarına nasıl ulasabilecegimiz hakkında önemli bilgiler verdi.

beyin_takimi1

Dermecto dan Seda hanım ise bizlere yeni nesil Steroid içermeyen Antienflamatuvar dan bahsetti ve bize Dermocto’yu anlattı.

???????????

Welcome Baby de bizlerleydi ve bu özel günde satışlarının internet dışında yeni açtıkları İstanbul Pendik mağazalarında da başladığını haber verdiler.

MediPro Center dan Arzu Hanım ise bizlere MediPro Center ve çalışmalarından bahsetti. Detaylı bilgi için daha önce yazdığım MediPro Center yazımı okuyabilirsiniz

http://www.zehraslife.com/mediprocenter-saglik-alisverisiniz-bir-tikla-kapinizda/

tımassunum7

Timaş Yayınlarından Anıl hanım ise bizlere eğitici ve öğretici kitap yayınlarından, Ebeveynler için ve Gençler için olan kitaplarından bahsederek bilgilendirdi.

???????????

Bol bilgili keyifli ve eğlenceli bugün için Sevgili Şafak ve Nihan aylar önce çalışmalara başladılar ve her ayrıntıda onların yoğun emekleri mevcuttu. Çocuklarımızı ve biz Anneleri ayrı ayrı düşünüp hazırlanmışlardı.  Sponsor hediyeleri hem kalitesi hemde bolluğu ile göz dolduruyordu. Layla Ece eve geldiğimizde tüm hediyelerini keyifle ve mutlulukla açtı. Herşey için bir kez daha buradan Sevgili Şafak ve Nihana ve tüm sponsorlara çok teşekkür ederim. Bu blog yazısı haricinde kullanıp memnun kaldığım tüm ürünleri ayrıca blog yazısında yer verip sizler ile paylaşacağım

VE etkinliğe Katılan Bloggerlar;
http://defnenil.blogspot.com

Ve ayrıca Sevgili Şafakve Nihan’in düzenledikleri 23 Nisan Anne Çocuk etkinliği bitiminde bizleri Luna Orgsnizasyon dahilinde ailecek yolladıği Torium Avm SnowPark maceramızı Liki tıklayarak okuyabilirsiniz

www.zehraslife.com/istanbulda-yaz-kis-kar-keyfi/

Ve ayrıca İstanbul Akvaryum gezimizde yakında blogda olacak. Hepinize Sevgiler…

6 Comments

 1. Beğendim Paylastim

  Nisan 27, 2015 at 4:39 pm

  Çok keyifli bir etkinlik olmuş. Minikler hep gülsün hep mutlu olsunlar inşallah. Bunda ufacik bir katkı olduysa ne mutlu bana.Sevgilerimle (tastablolar)

  • Zehraslife

   Mayıs 11, 2015 at 12:11 am

   Çok çok teşekkürler cok mutlu olduk opucukler sevgiler :)

 2. fatma

  Nisan 27, 2015 at 7:16 pm

  Guzel bir gündü iyiki de tanıştık :)

  • Zehraslife

   Mayıs 11, 2015 at 12:10 am

   Evet çok güzeldi çok memnun oldum bende Sevgiler :)

 3. nihan keçeci

  Nisan 27, 2015 at 11:05 pm

  cnm ayağınıza sağlık, daha güzel günlerde, etkinliklerde de yine birlikte olalım inş :) kara böceğimi öpüyorum:)

  • Zehraslife

   Mayıs 11, 2015 at 12:10 am

   Canım bizde seni çok öpüyoruz tekrar teşekkürler sevgiler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir