“Örümcek Ağı” Kırışıklık Kremi Yorumlarım

By  |  5 Comments

Herkese Merhabalar;

Bugün sizlere yaklaşık bir aydır düzenli olarak kullandığım ve gerçekten sonuçlarından memnun kaldığım anti-aging özellikte ki yaşlanma karşıtı bir kremden bahsedeceğim.

Örümcek Ağı Kremi;

Basının yoğun ilgi gösterip Ana Haber Bültenlerine de taşıdığı 2011 yılından beri Op.  Dr. Bülent Cihantimur ve ekibi tarafından formülasyonu üzerinde çalışılıp geliştirilen Örümcek Ağı Kreminin içeriğinde 2008-2013 yıllarında dünyanın en iyi aktifi ödüllerini alan Malus domestica kök hücresi ve Cyclopeptide – 5 isimli peptit bulunuyor. İçeriğinin bu denli etkili olması ise ona bu ismi seçmelerini sağlıyor çünkü Örümcek ağı kremi tıpkı bir örümceğin ağını sağlam bir yapıda örmesi gibi cildin kendini yenileyip sağlam bir kolajen yapı oluşturmasını sağlıyor ve tabi ki içinde gerçekten örümcek yok :) Bu arada Op. Dr. Bülent Cihantimur Örümcek Ağı Estetiğini geliştiren doktor olması ile de dikkat çekiyor.

Öncelikle Örümcek Ağı Kreminin Vaad ettiklerinden başlıyorum sonra da benim kişisel ürün deneyimlerim ile devam edelim.

Örümcek Ağı Kreminin Vaad ettikleri;

Örümcek Ağı Kremi içeriğindeki aktifler sayesinde dörtlü bir etki mekanizması ile işliyor;
1. Hücre bölünmesinin hızlanmasını destekleyerek deri altından cilde dolgunluk veriyor.
2. Deri yüzeyinde örümcek ağına benzer bir yapı oluşturarak gerginlik sağlıyor.
3. 24 saat bir nemlendirme sağlayarak cilt kuruluğunun önüne geçerek cildi dış etkenlerden koruyor.
4. İçeriğindeki multivitamin kompleksiyle cildi besleyip doğal bir parlaklık kazandırıyor.
Bu dörtlü etki mekanizması ile cilt yüzeyindeki kırışıklıklara, kaz ayaklarına, sarkmalara, pul pul olmuş görüntüye son vermeyi vadediyor.
yyu

 Örümcek Ağı Kremi Yorumlarım;

Krem elime geçtiği günden itibaren en baştada dediğim gibi çok düzenli kullanıyorum. Özellikle sabah ve akşam iyice temizlenmiş ve toniklenmiş cildime kremi genelde yüzüme sürerek değilde hafif hafif vurarak yediriyorum. Krem hızlı bir şekilde cildimde emilip, dağılıyor. Kremi kullanır kullanmaz cildimde ki yumuşaklığı, parlaklığı ve nemi hissedebiliyorum ve bir kaç gün içerisinde ise cildimin alt tabakasının resmen daha dolgun olduğunu hissedebildim ve elastikiyet artışını da gözlemledim.

xxx

Bu arada cildimde sivilceler olduğu için uygun bir yüz yıkama jeli ve toniği kullanıyordum. İlk etapta kullanmadan önce çekindim fakat danışarak kullanmaya başladım. Hiç bir sorun olmayacağı hatta cildi yenileme özelliği olduğu için iyi gelebileceği söylendi ve bende gönül rahatlığıyla denemeye başladım. 20 gün düzenli cilt temizliği ve Örümcek Ağı Kremi kullanımı sonrasında gerçekten de ekstra bir sivilce çıkmadı ve olan sivilceler de hızla iyileşti. Yani Örümcek Ağı Kreminin hali hazırda kullandığım sivilce temizlik ve bakım ürünlerimin etkisini artırdığını ve desteklediğini düşünüyorum. Şuan sivilce olmadığı için Peeling + Örümcek Ağı Kremine devam ediyorum ve Sivilce Lekelerinde de inanılmaz yol katettim.

Her geçen gün cildimi dahada yenilenmiş hissediyorum. Fondeten kullanmak hiç istemiyorum bazen en fazla BB kullanıyorum ve tabi ki Güneş Koruyucu kullanmayı da unutmuyorum. Örümcek Ağı Kremini hem göz altlarıma hem cildime hem de boyun bölgeme kullanabiliyor olmam ise hem bütçe olarak çok avantajlı hem de hızlıca tek bir krem ile kesinlikle kullanım kolaylığı sağlıyor.

Örümcek Ağı Kırışıklık Kremi‘ni 25 Yaş sonrası kullanımı için özellikle; Cildinde form kaybı yaşayanlar, ince çizgileri ve kırışıklıkları olanlar ile cildinde kuruluk, nemsizlik ve pul pul görüntü yaşayanlara öneriyorum. Örümcek Ağı Kremini düzenli olarak kullandığınız taktirde mevcut kolajen miktarını çok daha kaliteli hale getirip yaşlanmanın önüne geçebilirsiniz ve benim gibi günlük olarak kullanılabilecek kaliteli ve etkili bir anti aging özellikli bakım kremim olsun derseniz yine Örümcek Ağı Kremi sizin için uygun bir seçim olacaktır.
Bir de La Prairie, La Mer, Guerlain gibi markaların anti-aging kremlerinin 1500/2000 TL aralığında ki fiyatlarını düşünürsek, Örümcek Ağı Kremi 249 TL’lik fiyatı ile hem göz altı hem cilde uygulanıyor olması ile oldukça uygun fiyatlı bir muadil olarak tercih edilebilir.
Ürünü temin etmek için adresiniz https://www.orumcekagikremi.com/siparis
Ve son olarak bol bol su içmeyi, Düzenli uyuyup, Dengeli ve Sağlıklı beslenip Spor yapmayı ihmal etmiyoruz :)
Sağlıkla ışıldayan bir cilt ile kalmamız dileğiyle…
XOXO
Zehra

 

 

 

 

 

5 Comments

 1. Gülsüm Can

  Mayıs 3, 2016 at 3:54 pm

  Ürün vaadlerini yerine getirdi süper bir krem maskesinide kullandım harika.

 2. Ceyda

  Mayıs 4, 2016 at 12:42 pm

  Ürünlerinden bende çok memunum , krem her gün çantamda düzenli kullanıyorum cildimdeki yenilenmeyi hissetmeye başladım

 3. Oya

  Haziran 15, 2016 at 11:59 am

  Yaşlanma karşıtı kremler özellikle gece kremiyse genelde çok yağlı oluyorlar ve sivilce yapıyorlardı. Problemli ve hassas bir cildiniz varsa çok uygun diyebilirim sabah-akşam örümcek agi kremini kullanan biri olarak çok memnun kaldım.

 4. Yasemin

  Eylül 2, 2016 at 6:17 pm

  nedense inanmiyorumm

  • Zehraslife

   Ekim 17, 2016 at 3:23 pm

   inanıp inanmamak tabiki sizin tercihiniz ama sonuç olarak beğendiğim ve etkilerine inandığım bir ürünü sizlerle paylaşmakta benim tercihim… Zaten prensip olarak gerek blogumda gerekse youtube kanalımda beğenmediğim hiç bir ürüne yer vermiyorum. Sevgiler…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir