Size Kapak Olsun Mu ?

By  |  0 Comments

 

Selam, Ben bugün sizlere sanakapakolsun.com dan siparis verdiğim ve cok memnun kaldığım alışverişimden bahsedip şirin mi şirin benim için manevi değeri çok özel telefon kapağımı sizlere taktim edeceğim :)

Öncelikle kendim için olsun birine özel bir hediye arayışında olayım kesinlikle kişiye özel çalışmalar tercihimdir. sanakapakolsun.com da kendinize ve sevdiklerinize kişiye özel veya model arşivinden istediğiniz telefon modeline göre kapağı rahatlıkla sipariş verebileceğiniz çok güzel ve başarılı bir alışveriş sitesi.

Yapmanız gereken siteye üye olup adres ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz girmek ve ister hazır olan tasarımlardan isterseniz de  zevkinize göre siparis vermek. Özel tasarım yaptırmak istiyorsanız, Tasarla seçeneğini seçtikten sonra telefon modelini de seçip dilediğiniz bir fotoğrafınızı yükleyerek tasarımınızı oluşturabilirsiniz hatta yazı ekleme seçeneğide var. Sipariş aşaması bu sekilde benim telefonum Samsung Galaxy Note 4 ve özel tasarım kapak fiyatı 44.90 Ekstra bir kargo ücretide yok. Teslimat ise çok hızlı. Kargom yoğun kar yağışına rahmen 2 iş günü içinde elimde oldu. Ürün geldiğinde ise kesinlikle bayıldım ve hersey hayal ettiğim gibiydi. Kapağın kalitesi çok iyi plastik gibi basit değil kullanılan malzeme kesinlikle kaliteli, Baskı kalitesi ve Baskının kapakla uyumuda çok iyi. Ben tasarım aşamasında fotoğraf seçerken özellikle filtresiz ve profesyonel çekim fotoğraf kullandım o yüzden kesinlikle sonuç mükemmel oldu :)

Artık güzel kızım herzaman yanımda olacak, Sizde size kapak olsun Sevdikleriniz veya sizi iyi hissettiren fotoğraflar hep yanınızda olsun isterseniz tek yapmanız gereken sanakapakolsun.com ‘a tıklamak ve siparişinizi vermek.

Hepinize sevgiler…

C360_2015-05-12-22-10-58-912

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir