Taklitler Aslını Yaşatır “KEMAL KÜKRER ŞALGAM SUYU LANSMANI”

By  |  0 Comments

fotograf-3

Geçtiğimiz Günlerde Blogger Arkadaşım Aslı ile buluşup cok keyifli bir davete katıldık.

Etiler Adana Yüzevler Kebabda düzenlenen davette, Kemal Kükrer üretim şekli ve tadı ile benzersiz olan şalgam suyunu, bu özel gecede bizlere tanıttı.

Ünlü sanatçı Ümit Besen ve fotoğraf sanatçısıMehmet Turgut’un ev sahipliğinde gerçekleşen, sanat, cemiyet ve iş dünyasının Adanalı ünlü isimlerini bir araya getiren lansman davetinde, çok sayıda blogger arkadaşım ve medya mensubları ile yer aldık. Çok sayıda konuğun yer aldığı davete; Açelya Akkoyun, Altan Gördüm, Arif Keskiner, Ayşegül Dinçkök, Behzat Uygur, Betül Demir, Ceyhun Yılmaz, Didem Soydan, Faruk Tınaz, Kerem Cem, Menderes Samancılar, Nilgün Belgün, Selami Şahin, Redd Grubu ve Zeynep Tunuslu katıldı. Keyifli saatler yaşanan gecede Adana’ya özgü lezzetler eşliğinde ikram edilen Kemal Kükrer Şalgam Suyu’nun acılı ve acısız çeşitleri, bizlerden tam not aldı.

IMG_20150526_193655

Bizler için özel hazırlanmış masada Kemal Kükrer’in nefis Şalgamları eşliğinde Etiler Adana Yüzevler Kebabın lezzetleri ile keyifli olduğu kadar çok lezzetli bir geceyi geride bıraktık. Gecede en dikkat çekici Slogan Taklitler Aslını Yaşatır ve Adanalıyık Kemal Kükrer Şalgamlıyık oldu. Sizleri geceden görüntüler ile baş başa bırakıyorum.

Kerem-Cem

Nilgün-Belgün

Ümit-Besen

Selami-Şahin

Betül-Demir

Ceyhun-Yılmaz

Didem-Soydan

Zeynep-Tunuslu

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir