TARÇIN EVENTS İLE BIODER LANSMANI

By  |  3 Comments

Geçtiğimiz günlerde Sevgili Tarçın Events Fatma‘nın daveti üzerine Ottoman Otelde hem Bioder ürünlerinin Lansmanında hemde Keyifli bir iftar yemeğindeydim.

20150627_194845Bizler için Ottoman Otelin Teras katında çok şık bir masa hazırlanmıştı ve Sevgili Fatma tüm güler yüzlülüğü ile bizleri tek tek karşıladı.

20150627_194905

Kişiye özel detaylar sofrada dikkat çekiyordu ve özenle hazırlanmıştı.

Tüm katılımcıların gelmesiyle önce Ottoman Otelin bize özel hazırladığı menü ile oruçlar açıldı, tatlılar yendi üzerine çaylarımızı yudumlarken merakla beklenen Bioder lansmanı başladı.

IMG_6116

 

IMG_6121

Sevgili Fatma’nın açılış konuşmasından sonra, Özge hanım bizlere Bioder’in ürün gruplarından bahsetti. Toplamda yedi ürün grubu olan Bioder Seçkin Eczane kanallarında satışta olan bir marka.

IMG_6111

 

IMG_6142

Bioder’in ürün grupları şu şekilde;

*Anti-Aging Serisi

*Temizleme Serisi

*Nemlendirme Serisi

*Akne Karşıtı Seri

*Leke Karşıtı Seri

* Çok Kuru/Atopik Ciltlere Özel Seri

*Güneş Serisi

IMG_6128

Lansman yapılırken bizlerde ürünleri yakından görüp inceleme fırsatı bulduk. Güzellik Uzmanlarını uygulamala yaparken seyredip ürünleri denerken tüm ürünlerin özellikle kokularına ve sürdükten sonra cildimde bıraktıkları uzun süre devam eden yumuşaklık hissine bayıldım. Özellikle cilt bakımına çok önem veren ve mutlaka düzenli cilt bakımı yaptıran biri olarak Bioder’ı lansmanında denediğim tüm ürünlerin etkilerini sevdim. Tabiki uzun süre düzenli kullanımda sonuçlarını daha net görebileceğim ama ilk izlenimim oldukça iyiydi.

IMG_6182

Bioder Lansmanı bol süprizli, yarışmalı ve keyifli geçti. Anti-Aging serisine ait kremler,Serumlar, Ottoman Otelden Kahvaltılar, Romeo&Juliet gösterisine ait biletler sahiplerini buldu. Herkesin mutlu günlerde kullanmasını dilerim.

20150702_214300

Lansman sonunda bize özel hazırlanan paketlerin içinde Bioder BIO-CLEAN 2 si 1 arada Temizleme Peeling Jel, Canlandırıcı ve Temizleyici Tonik, AQUA SOFT 24 Saat Nemlendirici Bakım Kremi vardı. Henüz kullanmadım fakat en yakın zamanda kullanıp deneyimlerimi sizler ile paylaşıyor olacağım.

20150627_222547

Güzel ve keyifli bir etkinliği geride bırakırken tekrar bu güzel gün için Sevgili Fatma‘ya, Bioder Ekibine, Bizlere çok özel ağırlayan Ottoman Otel ve çalışanlarına bu özel gecenin profesyonel fotoğraflarını çeken Sevgili Seda namı değer Rococosh‘a çok teşekkür ederim.

IMG_6125

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi alıp Cildinize uygun Bioder ürününü seçmek için adresiniz www.bioder.com ve Tarçın Eventsi Sosyal Medya’da takip etmek için TIK…TIK..

3 Comments

 1. hatice yazıcı (örgüçantam)

  Temmuz 4, 2015 at 10:20 pm

  Güzel ve sağlıklı bilgiler deneyimler edinilmiş .

  • Zehraslife

   Temmuz 5, 2015 at 7:39 pm

   Kesinlikle sevgiler

 2. Pingback: BİODER SKIN CARE AQUA SOFT 24 Saat Nemlendirici Yüz Krem | Zehraslife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir