Victoria’s Secret Defilesi 2014

By  |  0 Comments

Victoria’s Secret Melekleri Dün Gece Londra’da Görkemli bir show ile moda dünyasına bir kez daha damgalarını vurdular. Bu yılda her sene olduğu gibi büyük bir heyecanla beklediğimiz defile yine nefes kesici görüntülerle son buldu. En heycanlısıda VS Melekleri’nin backstage görüntülerini ‘instagram’ hesaplarında paylaşmaları idi. Bu yıl Victoria’s Secret Podyum Gösterisi Türkiye saat ile 10 Aralık 2014’te saat 05:00’da başlayacak. Taylor Swift, Arianna Grande,  Fall Out Boy gibi sanatçıların şarkılarını seslendirdı.

unnamed-4

Dün gece Londra’da gerçekleşen Victoria’s Secret 2014 Defilesi ve  defile sonrasında muhteşem partinin genel temasında Truman Capote tarafından 1966 yılında ev sahipliği yapılan efsanevi maskeli balo olan Siyah Beyaz Balo’dan ilham alındı. Swarovski bir kez daha koleksiyona ışıltılı cazibesini kattı ve podyumdaki modelleri kendi arşivinden ödünç olarak verdiği gösterişli mücevherlerle tamamladı. Sonuç olarak bugüne kadar görülmüş en ışıltılı defile gerçekleştirildi.

unnamed-3

Özellikle defilenin Peri Masalı bölümünde Swarovski için özel olarak tasarlanmış bir parça olan nefes kesici Melek Kanatları’nın sergilendiği Victoria’s Secret’ın göz alıcı mirası kutlandı. Büyük kanatlar ve defilenin tarihinde şimdiye kadar olmadığı kadar fazla (150.000’den fazla) kristal ile bezenmiş Peri Masalı kıyafeti Paris modasının yükselen yıldızı Serkan Cura tarafından tasarlandı.

Defilede,  Zarif işlemeler, boncuklar ve kristallerle bezenmiş gösterişli bir parça olan Yıldızlı Melek; Ellilerin posterlerinden ve lüks elbise dolaplarından bir parça olan Hayal Kızı; renkli çingene kültüründen ilham almış parçaların sergilendiği Çekici Macera ve göz alıcı büyük final Melek Balosu‘ndan hemen önce geceye heyecanlı bir vurgu yapan Rihanna’nın Cara Delevigne ile buluştuğu Şehir Pembesi izleyenleri büyüledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir