MAX FACTOR ALTIN KİRPİKLER

By  |  0 Comments

MAX FACTOR 1 Kasım 2013 de yağtığı ürün Lansmanın da, MAX FACTOR ALTIN KİRPİKLER MASKARA’yı tanıttı. Ürünün Reklam yüzü ünlü Hollywood Artisti Gwyneth Paltrow…is

Max Factor'den Altın Kirpikler!

Markanın Moda İkonları isminde ki yeni kampanyasın da, Moda dünyasının ikonlarını yer alacağı reklamların baş ismi ise markanın reklam yüzü olan Gweynth Paltrow. Paltrow karşımıza son yılların güzellerine benzeyerek çıkacak .

İlk proje1970’lerin ünlü isimlerinden Farrah Favcett. Projenin makyözü ünlü isim Pat McGrath.

Projenin devamında yer alan yüzler ise Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot ve Madonna olacak ve her biri Paltrow tarafından canlandırılacak.

Max Factor Markasını,  Max Factor Limited Edition False Lash Effect Mascara GOLD isimli maskarasını da piyasaya sürüyor.

 

Ürünün Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı hakkında takipteyim ve satışa sunulduğu gün bu ürünü temin edebileceğiniz satış noktalrı hakkında detaylı bilgiyi sizler ile paylaşıyor olacağım ve ayrıca makkyaj profesyonellerinden Max Factor Limited Edition False Lash Effect Mascara GOLD ‘u kullanırken uygulayacğınız makyaj önerilerini öğrenip bu detayı da sizler ile paylaşacağım.Hatta mümkün olursa uygulamalı makyaj önerisi hazırlayabilirim… Sevgiyle Kalın…İyi geceler :)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir