Yılbaşına Özel Parfüm Alışverişim

By  |  0 Comments

Herkese merhabalar,

Ne zamandır parfüm koleksiyonuma eklemeyi düşündüğüm iki parfüm vardı. Bunlardan birincisi,  Yves Saint Laurent Manifesto ve diğeri ise yine Ysl Black Opium. Ben genellikle parfüm alışverişi yaparken 50 ml satın alamaya çalışıyorum çünkü tek bir parfüme bağlı kalamıyorum ve her zaman değişikliği seviyorum ama yinede uzun yıllar en severek kullandığım parfüm Chanel  J’adore oldu.

 

Hafta sonu Cevahir Debenhams’a uğradığımda çeşitli parfüm markalarının Yılbaşına özel 30ml kofre setlerinin olduğunu ve fiyat olarak da makul seviyelerde olduğunı gördüm ve hem Manifesto’yu hem de Black Opium’u satın aldım.

 

İlk olarak YsL Manifesto kırmızı şık bir kutuda satışa sunulmuş.

IMG_1545

 

IMG_1572

İçerisinden Manifesto 30 ml Edp ve 50 ml Body Lotion Çıkıyor. Fiyatı 140.00 TL.

IMG_1586

Bu parfüm ciddi anlamda bende bağımlılık yaptı. Mutlaka tüm detayları ile inceleyip linki buraya ekliyor olacağım.

IMG_1540

 

Gelelim YSL Black Opium’un bu şık siyah kutusuna. Kutunun içinden YsL Black Opium 30 ml Edp, Ysl Mini design du regard göz kalemi no:1 ( Waterproof özellikte çok güzel ve kalıcı bir göz kalemi) ve Ysl mini mascara volume effet faux cils no:1 dolgunluk veren maskarası çıkıyor. Bu setin fiyatı ise 145.00 TL.

IMG_1594

IMG_1601

Black Opium, Manifesto gibi duygusal bir parfüm değil asi ve bir o kadar da çekici bir koku. Yine aynı şekilde Black Opium’u da inceleyip linkini buraya ekliyor olacağım.

Debenhams’ta 250 TL üzeri parfüm alışverişine 50 TL indirim olduğu için toplamda iki setin fiyatı 285.00 TL iken ben 235.00 Tl’ye satın aldım. Ve tabi ki bu alışverişimde de aklımda kalanlar oldu. Bunlardan biri Lancome La Vi Est Belle ve Thierry Mugller Alien. Bu iki parfümde şuan istek listemin en başında bekliyor. Bakalım kısmet :)

www.yslbeauty.com

 

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir