Zuhair Murad Spring/Summer 2014 Paris Defilesi

By  |  0 Comments

Zuhair Murad Spring/Summer 2014 Haute Couture koleksiyonunu Paris’te gerçekleşen defilesi ile moda severlerin izlenimine sundu. Bu sezonda yine romantik detaylarla ile dolu olan defilede, Maxi elbiseler, Pırıltılı, Şefaf danteller, Çiçekli aplikeler ve Payetlerle süslenmiş birbirinden şık tasarımları izledik. Zuhair Murad’ın yeni koleksiyonunda transparan elbiseler de yer alıyor. Pastel tonların hakim olduğu defilede, Pembe, mor, mavi ve ekru tonları koleksiyonda kullanılan ana renkler. Tüm elbiselerin belinde kullanılan altın yaprak kemer ise defileye damgasını vuran şık bir detay oldu.

Son olarak, Zuhair Murad defilenin finalini  hazırlamış olduğu gelinlik ile yaptı.Gelinliğin tasarımında kullanılan çiçekli apllikeler ve duvağın yere kadar uzun ve yine çiçekli aplikeler ile süslenmiş olması floral bir görüntü yakalayarak izleyenleri büyüledi.

Sizler İçin Zuhair Murad SS2014 den derlediğim Görüntüler

 

 

Zuhair Murad’ın defilesini izlemeye gelenlerden biri de Kristen Steewart oldu. Güzel yıldız şıklığı ile herkesin beğenisini kazandı. Açıkcası kıyafetine bayılamın yanı sıra saç şekline bittiğimi söyleyebilirim

 ve bu hafta sonu uyguladığı saç modelini sokak stilime yansıtmayı planlıyorum.

 Defileye Zuhaır Murad’ın Fall 2012 Houte Couture Koleksiyonundan Bustiyer ve Panatalonu ile katılan Kristen, Styling’ini Chirstian Louboution Ayakkabıları ve Chanel Fine Jewlery Saati ile tamamlayarak benden yıldızlı tam not aldı ve ayrıca defileninde en stil kadınlarından biri olarak dünya basının ilgisini çekerek hafızalara kazındı.

Zuhair Murad bustier and pants, Christian Louboutin shoes & a Chanel Fine Jewelry watch. – See more at: http://thefashion-court.com/2013/07/kristen-stewart-paris-haute-couture-fashion-week-fall-2013-zuhair-murad/#sthash.gfgfIEDQ.dpuf

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir